KONST / Litografier / Grafiskt blad 14077099
nr 1407 7099
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Moss". Signerad, numrerad 74/100, ca 18x25 cm, yttermått inklusive ram: 28x35 cm
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:18:51
4/7 15:32:59